top of page

Zabezpiecz swoją #cyberPrzyszłość

Chcesz rozpocząć swoją karierę w cyberbezpieczeństwie, ale nie wiesz gdzie zacząć? Pracujesz w sektorze nie związanym z IT, ale chcesz dowiedzieć się więcej o zagrożeniach w cyberświecie i jak się przed nimi chronić?

Pomożemy Ci zdobyć odpowiednią wiedzę niezależnie od Twojego stopnia zaawansowania. Poznaj nasze kursy cyberbezpieczeństwa już dziś!

 #cyberStart

Przełomowy, 6-miesięczny kurs online #CyberStart to idealna propozycja dla każdego, kto pragnie wejść w świat cyberbezpieczeństwa. Nasz program łączy elastyczność nauki online z interaktywnymi warsztatami na żywo, prowadzonymi przez uznanych ekspertów w dziedzinie cybersecurity. W trakcie kursu zdobędziesz nie tylko teoretyczne podstawy, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności, niezbędne do rozpoczęcia profesjonalnej kariery w cyberbezpieczeństwie.Niezależnie od Twojego doświadczenia, ten kurs otworzy Ci drzwi do fascynującego świata cyberbezpieczeństwa.

 #cyberProfi

Skondensowane, jednodniowe szkolenia stworzone z myślą o szybkim i efektywnym podniesieniu kompetencji w zakresie cyberbezpieczeństwa. Dostępne zarówno w formie online, jak i onsite, szkolenia #cyberProfi są idealne dla pracowników non-IT poszukujących praktycznej, zintegrowanej wiedzy, którą mogą natychmiast zastosować w swojej pracy. Prowadzone przez doświadczonych ekspertów, zajęcia skupiają się na najnowszych metodach i strategiach obrony przed cyberzagrożeniami, dostosowanych do różnych branż i środowisk zawodowych. 

 #cyberBootcamp

Innowacyjna seria tygodniowych Bootcampów, organizowanych online dla pracowników służby zdrowia. Program #cyberBootcamps to część współfinansowanego przez Unię Europejską projektu ASCLEPIUS, który ma na celu podnieść kompetencje cyberbezpieczeństwa w sektorze zdrowia. Podczas Bootcampów, pracownicy służby zdrowia będą mieli możliwość poznać możliwości cyberbezpieczeństwa platformy M365, oraz pozyskać wiedzę niezbędną do pozyskania renomowanych certyfikatów branżowych takich jak ISC2 SSCP.

Szkolenia Cyberbezpieczeństwo

bottom of page