top of page

#cyberStrategia

Jak każdy proces Cyberbezpieczeństwo musi być odpowiednio zarządzane, co za tym idzie musi posiadać strategię, odpowiedni personal oraz wspierające technologie. Przez wiele organizacji bezpieczeństwo jest uznawane tylko jako niezbędny koszt, jednocześnie nie zdając sobie sprawy, że przeciętne straty jednego cyber ataku to aż 4,35 miliona dolarów. Wielokrotnie się spotkaliśmy ze stwierdzeniami że w naszej firmie nie było cyber ataku, bardzo często te organizacje nie były nawet świadome faktu iż były ofiarami cyber ataków. Aby jednak umieć zidentyfikować i odpowiednio zaadresować incydenty, trzeba przede wszystkim mieć odpowiednie zarządzanie. 

Każda organizacja ma inną ambicje i inne cele odnośnie swojego poziomu cyber bezpieczeństwa. Dla jednych będzie to zgodność z przepisami a dla innych zbudowanie zaufanej marki dla klientów, Nasza firma aktywnie wspiera swoich klientów aby dotrzeć do swoich celów. Chociaż niektórzy mówią, że cyberbezpieczeństwo to nie cel a podróż, to my uważamy że bez odpowiedniego planu i odpowiedniego pojazdu każda podróż może przerodzić się w koszmar. Dlatego tak duży nacisk kładziemy na analizę zapotrzebowań naszych klientów, budowaniu odpowiednich procesów i wybierania odpowiednich technologii, tak aby podróż naszych klientów była jak najmniej uciążliwa i bez incydentów.

digital.jpg

Aby zapoznać się z naszą ofertą usług budowania strategii cyberbezpieczeństwa zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z nami.

Strategia Cyberbezpieczeństwa

bottom of page