top of page
Asian lawyers discussing on legal case with document contract

REGULAMIN

REGULAMIN STRONY I USŁUG

Regulamin Korzystania ze Strony i Usług Szkoleniowych

Wprowadzenie

Niniejszy Regulamin określa warunki korzystania ze strony internetowej oraz usług oferowanych przez IS Consulting. Korzystając ze strony oraz zapisując się na szkolenia, użytkownik akceptuje warunki zawarte w niniejszym Regulaminie.

Usługi

IS Consulting oferuje szkolenia online z zakresu cyberbezpieczeństwa. Zapis na szkolenia odbywa się poprzez stronę internetową, gdzie użytkownik może dokonać płatności za pomocą dostępnych metod płatności.

Zapis na szkolenia

Zapis na szkolenia jest potwierdzaniem zainteresowania i zobowiązaniem do zapłaty. Po dokonaniu zapisu użytkownik otrzymuje dostęp do materiałów szkoleniowych w wyznaczonym terminie.

Płatności

Za usługi szkoleniowe płatności przyjmowane są za pośrednictwem usług Przelewy24, BLIK, PayPal oraz Skrill. Wszystkie transakcje są szyfrowane, aby zapewnić bezpieczeństwo danych płatniczych użytkownika.

Odstąpienie od umowy

Użytkownik ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od daty zakupu szkolenia, pod warunkiem, że szkolenie nie zostało jeszcze rozpoczęte.

Prawa autorskie

Wszelkie materiały szkoleniowe są własnością IS Consulting lub jej licencjodawców i są chronione prawem autorskim. Użytkownik ma prawo do korzystania z materiałów wyłącznie do celów szkoleniowych.

Ograniczenie odpowiedzialności

IS Consulting dołoży wszelkich starań, aby usługi były świadczone na najwyższym poziomie, jednak nie gwarantuje, że usługi będą spełniały oczekiwania użytkownika czy że będą nieprzerwane.

Zmiany w Regulaminie

IS Consulting zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w Regulaminie. Aktualna wersja Regulaminu jest zawsze dostępna na stronie internetowej. 

Dane kontaktowe

W razie pytań dotyczących Regulaminu prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Data wejścia w życie: 22 Marca 2024

bottom of page