top of page

AUDYT BEZPIECZEŃSTWA

Spełnienie ciągle zmieniających się wymogów regulacyjnych wymaga okresowych weryfikacji stanu kontroli cyber bezpieczeństwa w organizacji. Korzystamy z najnowszych modeli weryfikacyjnych procesy bezpieczeństwa oraz narzędzi pozwalających na szybką identyfikację luk bezpieczeństwa w infrastrukturze IT.

więcej

ZARZĄDZANIE PODATNOŚCIAMI

W każdym roku ponad 22 tysiące podatności jest wykrywanych przez analityków bezpieczeństwa. Aby móc odpowiednio łatać podatności w systemach IT, trzeba wpierw mieć wiedzę o swoich zasobach zarówno w chmurze jak i we własnych centrum danych. 

więcej

BEZPIECZEŃSTWO MICROSOFT 365

Usługi Microsoft 365 to obecnie najczęściej używane narzędzia do kolaboracji na świecie. Ustawienie odpowiednich kontroli bezpieczeństwa jest kluczowe aby zapewnić stabilność procesów biznesowych jak i przetwarzanych danych w usługach takich usługach jak SharePoint czy Teams.

więcej

ZARZĄDZANIE BEZPIECZEŃSTWEM

Cyber bezpieczeństwo to nie tylko technologie, to przede wszystkim procesy i ludzie. Aby odpowiednio zarządzać bezpieczeństwem, trzeba wiedzieć na jakie ryzyka są narażone nasze organizacje, mieć odpowiednią strategię oraz umieć identyfikować i zarządzać incydentami bezpieczeństwa.

więcej

bottom of page