top of page

CYBERSkillsACADEMY

BOOTCAMP

CZYM JEST BOOTCAMP

To unikalna szansa rozwoju dla pracowników służby zdrowia w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Program powstał dzięki współfinansowaniu ze środków unijnych w ramach programu #DIGITAL EUROPE. Bootcamp to nic innego jak zintensyfikowany program tygodniowych szkoleń w ramach, którego uczestnicy będą mogli zdobyć unikalną wiedzę o architekturze cyberbezpieczeństwa.

Dzięki naszemu programowi pracownicy służby zdrowia odpowiedzialni za utrzymanie systemów informatycznych będą mieli okazję przygotować się do zdobycia renomowanych certyfikatów branżowych takich jak (ISC)2 SSCP czy Microsoft AZ-500 oraz SC-100, które wspomogą ich w budowaniu cyberbezpiecznej architektury IT.

Przyspiesz Swoją Karierę w Cyberbezpieczeństwie z Naszym Bootcampem

JAK DOŁĄCZYĆ?

To proste! Jeśli jesteś pracownikiem Publicznej Służby Zdrowia lub Organizacji Pozarządowej wspierającej sektor ochrony zdrowia, automatycznie kwalifikujesz się na 75% rabat! Nie zapomnieliśmy również o prywatnych instytucjach takich jak laboratoria, producenci i dystrybutorzy sprzętu medycznego i produktów farmaceutycznych czy aptekach, którzy również mogą skorzystać z promocyjnej ceny na udział w szkoleniu!

Aby dołączyć do Bootcamp-u należy wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy, wybrać formę szkolenia online lub stacjonarne, odpowiednie szkolenie oraz termin. 

Do każdego szkolenia dołączamy oficjalne materiały szkoleniowe oraz Voucher na Egzamin GRATIS!

SZKOLENIA I CENNIK

(ISC)2 SSCP
SYSTEM SECURITY CERTIFIED PRACTITIONER

SSCP jest idealnym rozwiązaniem dla administratorów IT, menedżerów, dyrektorów i osób zajmujących się bezpieczeństwem sieci specjalistów odpowiedzialnych za praktyczne bezpieczeństwo operacyjne aktywów krytycznych. Pokazuje, że masz zaawansowane umiejętności techniczne i wiedzę, aby wdrażać, monitorować i administrować infrastrukturę IT z wykorzystaniem najlepszych praktyk bezpieczeństwa, polityki i procedur. Czego się nauczysz: • Domena 1 - Operacje bezpieczeństwa i administracja • Domena 2 - Kontrola dostępu • Domena 3 - Identyfikacja, monitorowanie i analiza ryzyka • Domena 4 - Reagowanie na incydenty i odzyskiwanie danych • Domena 5 - Kryptografia • Domena 6 - Bezpieczeństwo sieci i komunikacji • Domena 7 - Bezpieczeństwo systemów i aplikacji

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu SSCP oraz benefitach płynących ze zdobycia certyfikatu pobierz darmową broszurę informacyjną.

image.png

MICROSOFT
AZ-500 & SC-100

Szkolenie jest przeznaczone dla specjalistów IT i architektów cyberbezpieczeństwa, którzy pragną zgłębić zarówno praktyczne aspekty zabezpieczania infrastruktury Azure, jak i kompleksowe projektowanie strategii bezpieczeństwa w ekosystemie Microsoft. Takie połączone podejście umożliwia uczestnikom nie tylko zdobycie wiedzy na temat implementacji i zarządzania bezpieczeństwem w chmurze Azure, ale także rozwijanie umiejętności niezbędnych do tworzenia zaawansowanych architektur bezpieczeństwa. Czego się nauczysz: 1. Projektować i wdrażać zaawansowane strategie bezpieczeństwa. 2. Efektywnie zarządzać tożsamością i dostępem, 3. Wdrażać mechanizmy ochrony danych i aplikacji w chmurze, 4. Analizować potencjalne zagrożenia i reagować na incydenty bezpieczeństwa. 5. Implementować zasady bezpieczeństwa oparte na modelu zerowego zaufania (Zero Trust).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o szkoleniu AZ-500 oraz SC-100 oraz benefitach płynących ze zdobycia certyfikatu pobierz darmową broszurę informacyjną.

OIP_edited.png

CENNIK

GRUPA 1

Publiczne ZOZ / Medyczne Placówki Edukacyjne / NGO działające w służbie ochrony zdrowia)

Szkolenie Online - 300 EURO

Szkolenie Onsite - 400 EURO   

Cena Standardowa - 1600 EURO


GRUPA 2

(MŚP do 200 pracowników - Prywatne ZOZ / Laboratoria Medyczne / Producenci oraz Dystrybutorzy Sprzętu Medycznego oraz Produktów Farmaceutycznych / Apteki)

Szkolenie Online - 700 EURO

Szkolenie Onsite - 800 EURO

Cena Standardowa - 1600 EURO

GRUPA 3

(Pozostali)

Szkolenie Online - 1000 EURO

Szkolenie Onsite - 1200 EURO

Cena Standardowa - 1600 EURO

  • Podane ceny są wartościami netto, do każdego szkolenia należy dodać należyty podatek 23% VAT

  • Wszystkie szkolenia są prowadzone przez autoryzowanych szkoleniowców.

  • Wszyscy uczestnicy otrzymują w cenie szkolenia: Oficjalne Materiały Szkoleniowe oraz Voucher na Egzamin o wartości 555 EURO.                 

TERMINARZ

Aby zapewnić maksymalną elastyczność dla naszych uczestników, przygotowaliśmy zajęcia w formie online oraz stacjonarnej. Bootcampy będą prowadzone co 4 miesiące przez cały okres trwania projektu ASCLEPIUS czyli do września 2026 roku. Poniżej znajduje się szczegółowy grafik planowanych szkoleń oraz ich forma.

Wrzesień 2024 - Stacjonarne

Styczeń 2025 - Online

Maj 2025 - Online

Wrzesień 2025 Stacjonarne

Styczeń 2026 - Online

Maj 2026 - Online

Wrzesień 2026 - Stacjonarne

  • Należy pamiętać że na szkolenia stacjonarne istnieje limit miejsc 20 osób.

  • W przypadku gdyby nie udało się zebrać wymaganej liczby osób na szkolenie stacjonarne, organizator ma prawo przekształcić szkolenie na formę online.

  • Miejsca oraz konkretne daty szkoleń zostaną przekazane minimum 3 miesiące przed rozpoczęciem szkolenia.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Grupa Cenowa
Wybrane Szkolene
Termin Szkolenia

Dziękujemy za wysłanie zgłoszenia!

bottom of page