top of page
NIS2 – PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO ZMODERNIZOWANEJ EUROPEJSKIEJ DYREKTYWY SYSTEMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA
NIS2 – PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO ZMODERNIZOWANEJ EUROPEJSKIEJ DYREKTYWY SYSTEMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA

śr., 15 maj

|

Warszawa

NIS2 – PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO ZMODERNIZOWANEJ EUROPEJSKIEJ DYREKTYWY SYSTEMU CYBERBEZPIECZEŃSTWA

W dobie cyfryzacji i rosnącego połączenia między technologią a codziennym życiem, cyberbezpieczeństwo stało się kluczowym elementem w każdym aspekcie działalności, w tym w sektorze transportowym. Szkolenie to oferuje praktyczne spojrzenie na cyberbezpieczeństwo w transporcie, zgodnie z wymogami NIS2

Czas i lokalizacja

15 maj 2024, 09:00 – 16:00

Warszawa, Sielecka 35, 00-738 Warszawa, Polska

O wydarzeniu

W dobie cyfryzacji i rosnącego połączenia między technologią a codziennym życiem, cyberbezpieczeństwo stało się kluczowym elementem w każdym aspekcie działalności, w tym w sektorze transportowym. Szkolenie to oferuje praktyczne spojrzenie na cyberbezpieczeństwo w transporcie, zgodnie z wymogami Dyrektywy NIS2. Podczas jednodniowego warsztatu uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak zastosować te regulacje i standardy w swojej działalności.  Szkolenie podzielone jest na różne moduły, obejmujące zagrożenia, mechanizmy obronne oraz praktyczne narzędzia zarządzania cyberincydentami w sektorze transportowym. Omówione zostaną typowe wyzwania i bariery, z którymi można się spotkać podczas implementacji zabezpieczeń, wzbogacone o konkretne przypadki z różnych krajów Europy. Nie tylko zanurzymy się w praktycznych aspektach zarządzania cyberincydentami, ale także przeanalizujemy istotne kwestie prawne i regulacyjne - obowiązujące przepisy i rozporządzenia związane z NIS2.  

Adresaci szkolenia: Szkolenie to skierowane jest nie tylko do specjalistów ds. bezpieczeństwa, lecz także do menedżerów, regulatorów i wszystkich, którzy chcą zrozumieć, jak cyfryzacja wpływa na sektor transportowy. Nasz cel to wyposażenie uczestników w narzędzia, które pomogą im w planowaniu i wdrażaniu skutecznych strategii cyberbezpieczeństwa w ich dziedzinie.  Informacje organizacyjne:

Wydarzenie odbędzie się w środę 15 maja 2024 r. od godz. 9:45 do 16:00 w formule stacjonarnej w siedzibie ZDG TOR na ul. Sieleckiej 35 w Warszawie. Po zakończeniu części merytorycznej, jak i w trakcie szkolenia będzie możliwość zadawania pytań prowadzącemu szkolenie. Cena wydarzenia obejmuje ok. 6h szkolenie, przerwę kawową oraz przerwę obiadową. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w ramach projektu TOR AKADEMIA, który jest ukierunkowany na dostarczenie uczestnikom aktualnej i wyczerpującej wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku transportowego i infrastrukturalnego.

Cena Specjalna: 1190 + VAT (do 29.03.2024)

Cena: 1290 + VAT (od 30.03.2024)

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page